czwartek, 19 czerwca 2014

324. Domowa owsianka i ciacho.

owsianka na domowym naturalnym soku z wiśni z wiórkami kokosowymi, jagodami, truskawkami i masłem orzechowym z włoskich

Dlaczego domowa? Bo: na domowym soku z wiśni, z truskawkami z własnego ogródka, z jagodami własnoręcznie uzbieranymi i domowym masłem orzechowym! Do pełni domowości brakuje tylko wiórek kokosowych i płatków owsianych hahaha :D Takie rozkminy o 8 rano.
Ciężka noc za mną. Wpół do 3 obudziłam się z paskudnym samopoczuciem. Myślałam, że zaraz zejdę. Poleżałam chwilę i nie przeszło, więc poszłam do kuchni. Nastawiłam wodę na herbatę, której nigdy nie pije, ponieważ po prostu nie lubię. W międzyczasie obudziłam też rodziców. Zrobiłam herbate, wypiłam i mama zaprowadziła mnie do łóżka. Okropnie się bałam, bo nie wiem czemu, ale bardzo się boję wymiotowania. No nie wiem czemu, po prostu :P Poleżałam w łożku, pomasowałam sobie brzuch i jakoś zasnelam. Obudziłam się po 7, czuje się lepiej, ale nie tak dobrze jak zawsze. Mam nadzieje, że niedługo przejdzie!

A wczoraj upiekłam jogurtowe kakaowe ciacho z truskawkami:

5 komentarzy:

 1. jak domowa to meega pyszna! *-*
  ciacho też wygląda fenomenalnie, mogę się poczęstować? :)
  piona, też nienawidzę wymiotować!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tyle dobroci i to ciacho <3 !

  OdpowiedzUsuń
 3. Znów kusisz tymi jagodami :D ale to ciacho jest fenomenalne :D Dasz mi jeden kawałek i jestem wstanie zapomnieć o tym kuszeniu jagodowym :) Dobrze, że już lepiej się czujesz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha jutro też będę kusiła B-) A zapraszam, zapraszam :D

   Usuń